KURUMSAL

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA
Vita İç Mimarlık, 2022 yılında kurulan İzmir merkezli bir iç mimarlık ve tasarım ofisidir.İç mimarlık firması olarak; mekan tasarımı, mobilya tasarımı, mimari projelendirme,proje uygulama, ve danışmanlık hizmetlerimiz başta olmak üzere müşterilerimizinihtiyaçlarına yönelik çalışmalar yapmaktayız. İlk günden bu zamana kadar yeraldığımız projelerde, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda estetik, işlevsel veözgün tasarımları tüm detaylarıyla ele alarak hayata geçirmekteyiz.

Hayalinizdeki yaşam alanını gerçeğe dönüştürecek profesyonel bir dokunuşa mı ihtiyacınız var? Vita İç Mimarlık, size işlevsel ve estetik tasarımlar sunarak hayatınızı güzelleştiren mekanlar yaratıyor.

Vita İç Mimarlık, her müşterinin benzersiz ihtiyaçlarına uygun kişiye özel tasarımlar sunar. Sizin tarzınızı ve kişiliğinizi yansıtan mekanlar oluşturarak, evinizde veya iş yerinizde kendinizi rahat ve huzurlu hissetmenizi sağlarız. İster modern bir görünüm, ister klasik bir tarz tercih edin, ekibimiz en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş tasarımlarla istediğiniz atmosferi yakalamanızı sağlar.


HİZMETLERİMİZ

İç Mimari Proje
İç mimari tasarım sürecinin başlangıcında ihtiyaç analizi yapılır. Bu analizler doğrultusunda konsept çalışması gerçekleştirilir. Projede yer alan detay çalışmalar,teknik çizim ve 3 boyutlu görselleştirme ile desteklenip sunum yapılır. Onaylanan tasarım sonrasında uygulama kısmı başlar. Süreç baştan sona takip edilir, gereklidenetimleri yapılır ve projenin plana uygun olarak ilerlemesini sağlanır.
Mobilya
Yarattığımız iç mekanların tamamlayıcılarından biri de mobilyalardır. Kişiye özel mobilya üretimi süreci, müşterinin bireysel zevklerine, tasarlanan mekanın gereksinimlerine uygun olarak mobilyaların oluşturulmasını sağlar. Konsepte bağlı olarak mobilya, kullanılacak ahşap türü, renk ve ölçü ile birlikte özelleştirilebilmektedir.
Konutlar İçin Hızlı Danışmanlık
İç mekan tadilatının gerek duyulmadığı yeni konut projeleri için, ön görüşme sonrası en uygun yerleşim planı hazırlanır. Belirlenen konsepte uygun olacak şekilde mobilya, aydınlatma, aksesuar seçimi gerçekleştirilir. Bu hizmet, mevcut mekanların iyileştirilmesi, dekorasyon veya düzenleme konularında pratik çözümler sunar.
Kontrolörlük Hizmeti
İç mimari proje uygulamasında bulunduğumuz alan için çalışmaların eksiksiz ve doğru şekilde tamamlanması adına belirli aralıklarla işin yerinde kontrol edilmesidir. İç mimarlık kontrolörlüğü hizmeti, projenin başarılı bir şekilde gerçekleştirilmesini ve sonuçların beklentilere uygun olmasını sağlamak için önemlidir. Kontrolör, tüm süreç boyunca  gerekli raporlama ve belgelendirme işlemlerini gerçekleştirir.
Online Danışmanlık
İç mimari tasarım sürecinin istek üzerine çevrimiçi platformlar üzerinden sağlanmasıdır.

Bu hizmet, sizlerden alınan donelerle birlikte çevrimiçi iletişim ve işbirliği yoluyla gerçekleştirilir.
Copyright © 2023 | vitaicmimarlik.com